Svetainės talpinimas, domenas bei kaina

Kaina ?

Kainą galite sužinoti parašė laišką su svetainės pageidavimais, paros bėgyje gausite atsakymą su puslapio kaina ir kas į ją įeina*.

Dažniausiai kaina neviršija 90€.

*Sutaupysite dalį pinigų jei puslapio talpinimą ir domeną užsisakysite patys Užsisakyti>>.

Pradžia:

hostingas su 20% nuolaida

Svetainė turi turėti pavadimą bei vietą, kurioje galės būti pasiekiama betkurio metu. Serverio nuomai (vieta svetainės talpinimui) ir domeno (svetainės pavadinimo) užsakymui rekomenduojam serveriai.lt [nuoroda su pridedama nuolaida].

Spauskite čia jei norite užsisakyti talpinimo planą su 50% nuolaida ir čia norint gauti 10% nuolaidą domenui (puslapio pavadinimui)

Ar svetainės turinį galėsiu valdyti savarankiškai ?

Taip, turinio valdymui įdiegiama populiariausia pasaulyje (naudojama virš 14.7% visu svetainių), saugi ir paprasto naudojimo “WordPress” turinio valdymo sistema lietuvių kalba, todėl turinio valdymas (redagavimas, pridėjimas ir šalinimas) bus panašaus sudėtingumo kaip naudojant “MicrosoftWord” redaktorių.

Pagal pageidavima turinio gali būti įdiegiama ir kita turinio valdymo sistema kaip “Drupal” ar “Joomla”…

Kiek laiko, kaip derinamas darbas ?

Kuriant svetainę nuo pat pradžių t.y. užsakant domeną, talpinimą ir kuriant svetainę darbas gali užtrukti nuo ~2 iki ~20 dienų priklausomai nuo pageidavimų ir aplinkybių.

Svetaines tvarkymas paprastai aptariamas el.paštu, taip paprasta pateikti medžiagą ir informaciją, pasiekti kai jos reikia. Galimas susitikimas Vilniuje.

Jei mano užsakyta svetaine man nepatiks ?

Po užsakymo svetaines demonstracine versija sukuriama ir pasiekiama nemokamu adresu pvz. https://www.manowww.lt/pavizdys, todėl jei svetaine jums nepatiks – pinigu už ją galėsite nemokėti ir sandoris bus tesiog atšauktas.

Iškylo klausimų ? Klauskite !

pradine, nuolaida domenui, svetainės talpinimas kaina, informacija apie tinklapiu kurima, informacija apie tinklapio kūrima, informacija apie tinklalipiu kurima,